Powered by EverLive.net
skenfrdepl

KUBO

Kategória:
Amfiteáter Nad bôrami
Dátum:
štvrtok, 1. august 2019 22:30
Miesto
Sv. Martina
013 06 Terchová, Slovensko

Česko-slovenský muzikál (Pocta Jozefovi Kronerovi)

hudba: Sima Martausová, Peter Uličný
kostýmy: Adriena Adamíková
réžia: Ivan Blahút

Predstavenie účinkujúcich

Terchovské národné divadlo (TND) vzniklo na jeseň roku 2014, po viac ako päťdesiatich piatich rokoch pôsobenia posledného ochotníckeho divadelného súboru v Terchovej. Zakladateľmi TND sú Vladimír Švec a Bibiána Švecová.

Prvou inscenáciou bol Ženský zákon, ktorý zaznamenal v Terchovej veľký záujem divákov a standing ovation. Prvá polovica divadelnej sezóny je vždy venovaná slovenskej klasike či rozprávke, druhú polovicu divadelnej sezóny venujeme súčasným hrám.

Riaditeľom divadla, režisérom a príležitostným hercom je Vladimír Švec, Bibiána Švecová zastupuje úlohu manažérky, dramaturgičky, asistentky režiséra a herečky.

Zo srdca sa tešíme, že môžeme zabaviť ľudí a vykúzliť úsmev na tvári nielen našim domácim divákom, ale i ostatným priaznivcom Terchovského národného divadla.

KUBO

Kubo je jednou z filmových a divadelných klasík, ktorú pozná každý Slovák. Je plný čarovných momentov, ktoré postupom času zľudoveli a prenášajú sa z generácie na generáciu. Kubo a jeho „Anča, ja mám nožík“ teraz opäť ožije, ale tentokrát v spracovaní Terchovského národného divadla.

 

 
 

Všetky termíny:

  • štvrtok, 1. august 2019 22:30

Powered by iCagenda

organizatori 
 partneri 19 1

 partneri 19 2

 
facebook_page_plugin