skenfrdepl

Jánošíkove dni 8 výsledok

Tak ako po minulé roky bolo zvykom, aj tento rok sme si pre vás pripravili súťaž o celkovo desať permanentných vstupeniek na Jánošíkove dni. V prípade, že chcete získať voľné permanentky na celé podujatie, budeme od vás chcieť, aby ste nám zaslali odpovede na súťažné otázky na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do e-mailu nezabudnite prosím uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. č.), aby sme vás vedeli kontaktovať.

Súťaž už skončila, pozrite si výsledky

Súťažné otázky:

  1. Koľko heligónkarov vytvorilo slovenský rekord v spoločnej hre na heligónku počas minulého ročníka Jánošíkových dní v Terchovej?
  2. Z akých krajín budú pochádzať účinkujúci, ktorí sa predstavia na jubilejnom 55. ročníku Jánošíkových dní v Terchovej?
  3. V ktorom roku sa uskutočnil nultý ročník Jánošíkových dní?
  4. V ktorom roku sa uskutočnil na Jánošíkových dňoch historicky prvý konský vozový sprievod?
  5. Kto je režisérom programu s názvom „KAMARÁTI MOJI, DAJME SEBE ZAHRAŤ...“, ktorý je súčasťou 55. ročníka Jánošíkových dní v Terchovej?

Princíp a pravidlá súťaže:

V čase od 12. júla do 1. augusta 2017 zasielajte vaše správne odpovede na otázky, ktoré sú vedené vyššie na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Nezabudnite uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. č.). Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme 10 výhercov, z ktorých každý získa jednu permanentné vstupenky na Jánošíkove dni 2017.

UPOZORNENIE: Z každej e-mailovej adresy bude akceptovaná len jedna (prvá) odpoveď.

Pomôcka: Odpovede na všetky otázky nájde aj na našej novej webovej stránke www.janosikovedni.sk

Samozrejme budeme radi, keď nezabudnete dať lajk na našu Facebookú fanpage www.fb.com/JanosikoveDni

Z pochopiteľných dôvodov všetky pridané komentáre pod týmto článkom alebo na facebooku so správnymi odpoveďami neuverejníme a v zmysle pravidiel nebudú ani zaradené do súťaže. Do súťaže budú zaradené len správne odpovede zaslané na vyššie uvedený e-mail.

organizatori 
partneri

partneri2

 
facebook_page_plugin