skenfrdepl

Čítať ďalej...

Tento rok budeme mať na festivale novinku!

Program Jánošíkových dní rozšírime o štvrtkový divadelný večer na amfiteátri. Po domácom Terchovskom národnom divadle sa predstaví nový cirkus Younak.

Cirkus Younak

Prvá slovenská inscenácia súčasného cirkusu je unikátnym spojením divadla, cirkusu a folklóru. Fúzia tradičného a moderného prístupu v divadelnom umení. Folklór tak trochu postavený na hlavu, kde s nadhľadom a humorom rozprávame tajomný 300 ročný príbeh najväčšieho slovenského hrdinu. Predstavenie je inšpirované skutočnou postavou našich dejín. Juraj Jánošík reprezentuje boj za slobodu malého národa vo veľkej monarchii niekde okolo roku 1707. Legenda hovorí, že bohatým bral a chudobným dával. Bol to neobyčajný hrdina alebo obyčajný zlodej?

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...

Jánošíkove dni sa v roku 2018 uskutočnia od 2. do 5. augusta. Stánkový predaj je organizovaný od 3. do 5. augusta vo festivalovom areáli.

Máte záujem o prenájom stánkových plôch počas Jánošíkových dní 2018? Pre registráciu je potrebné vyplniť formulár. Formulár je možné vyplniť a zaslať online alebo si formulár stiahnite a vytlačte, vyplňte a zašlite poštou na Obecný úrad Terchová.

Pomôžete nám tak získať údaje potrebné pre výberový proces ako aj lokalitu Vášho stánku.

Bližšie informácie o tom, ako si prenajať stánkové miesto nájdete na stránke www.akcieterchova.sk

Pridať komentár (1 komentár)

Čítať ďalej...

Obec Terchová vás pozýva na 56. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni, ktorý sa uskutoční 2. - 5. augusta 2018 v Terchovej! Všetci v Terchovej pilno pracujeme na tom, aby vo vás atmosféra festivalu a vybraní účinkujúci zanechali nezabudnuteľné pocity. Tešíme sa na vás!

Svoju účasť na podujatí môžete potrvdiť aj na udalosti na facebooku

Pridať komentár (0 komentárov)

organizatori 
partneri

partneri2

 
facebook_page_plugin