REE 4396 reefe WEBSIZEJánošíkove dni sú už 55. rokov sviatkom folklóru a ľudových tradícii, ktorý každoročne do Terchovej pritiahne tisícky návštevníkom. Jubilejný 55. ročník by nemal byť výnimkou. Pre milovníkov folklóru je v Terchovej prichystaný bohatý program rozložený do štyroch dní a to od 3. až do 6. augusta 2017.

Celý program ako aj jednotlivé časti programu si môžete pozrieť na našej stránke. Pripravili sme si pre vás aj bližšie predstavenie jednotlivých programových častí.

Na programy, ktoré sa uskutočnia v Amfiteátri nad Bôrami a vo štvrtok v Kultúrnom dome Andreja Hlinku je potrebné si zakúpiť vstupenky, o ktorých predaji sa dočítate v časti vstupenky v kategórii praktické informácie.

Nezabudli sme pre návštevníkov pripraviť interaktívnu aj statickú mapu areálu, ktorú najdete rovnako v kategórii praktické informácie.

Určite všetkých prechádzajúcich cez Terchovú zaujímajú informácie ohľadom dopravy a uzávierky cesty cez Terchovú počas festivalu.

Ak náhodou počas festivalu niečo stratíte, respektíve nájdete a radi by ste takúto vec vrátili do rúk majiteľa, kľudne môžete využiť aplikáciu straty a nálezy na našej webovej stránke.

V prípade, že sa chcete navnadiť na tento ročník, minuloročnými fotografiami, určíte navštívte našu fotogalériu, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých fotografií.

Tešíme sa na vás v Terchovej na Jánošíkových dňoch 2017!

organizatori 

partneri

partneri2

 
facebook_page_plugin