skenfrdepl

Čítať ďalej...Galaprogramy z Jánošíkových dní 2014 ste mohli sledovať na obrazovkách TV Noe a Západoslovenskej televízie, ktoré počas vysielania prijímali vaše sms-ky, kde ste vyjadrovali svoje názory a postrehy. Prinášame vám prehľad odkazov, ktoré ste takýmto spôsobom odoslali. Odkazy sú autentické, nijak neupravované.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...52. ročník Jánošíkových dní v Terchovej, ktorý sa konal od štvrtku 24. júla do nedele 27. júla 2014 je už za nami. Počas štyroch dní mohli návštevníci Terchovej, aj napriek prírodnej katastrofe, ktorá postihla Terchovú a Vrátnu tri dni pred začiatkom festivalu, na štyroch festivalových pódiach vidieť približne 1 100 účinkujúcich zo Slovenska, Lotyšska, Ukrajiny Česka. Pripravili sme si pre vás krátky sumár celého ročníka.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...OBEC TERCHOVÁ, Žilinský samosprávny kraj – Krajské kultúrne stredisko v Žiline a Mesto Žilina vás pozývajú na Medzinárodný folklórny festival Jánošíkove dni 2014. Už 52. ročník tohto jedinečného podujatia sa uskutoční od štvrtku 24. júla do nedele 27. júla 2014 v Terchovej. Počas  štyroch dní na vás čaká bohatý kultúrny program, ktorý sa nesie v znamení zápisu prvku Terchovská muzika do UNESCO. Vidíme sa v Terchovej.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...Blížiaci sa 52. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni v Terchovej, pod záštitou ministra kultúry SR Mareka Maďariča, sa uskutoční v dňoch 24. – 27. júla 2014. Hlavnými organizátormi podujatia sú: Obec Terchová, Žilinský samosprávny kraj – Krajské kultúrne stredisko v Žiline a Mesto Žilina. Už vyše dvadsať rokov má tento populárny a divácky vyhľadávaný festival medzinárodný charakter a za ten čas sa na ňom predstavilo niekoľko tisíc účinkujúcich z vyše 30 krajín sveta.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...V rámci 52. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni v Terchovej sa na piatich pódiách (amfiteáter Nad bôrami, festivalové šapitó, areál pod sochou Juraja Jánošíka, Relaxačno-informačné centrum, Kultúrny dom Andreja Hlinku) predstaví takmer 1 100 účinkujúcich zo Slovenska, Turecka, Lotyšska a Českej republiky.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...Organizačný výbor Jánošíkových dní v Terchovej definitívne stanovil termín konania podujatia v dňoch 24.7.-27.7.2014.

Ste rozhodnutý zúčastniť sa 52.ročníka? Svoju účasť môžete potvrdiť aj na Facebooku!

Pridať komentár (0 komentárov)

facebook_page_plugin