skenfrdepl

Čítať ďalej...Vo štvrtok 26.júla 2012 sa začal jubilejný, v poradí 50.ročník Jánošíkových dní v Terchovej. Program odštartoval vernisážou "ČRIEPKY V KRÁSE UKRYTÉ", ktorá bola v Krajskom kultúrnom stredisku v Žiline. Program pokračoval v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej, kde sa predviedli muzikanti a speváci z Terchovej, ĽH Ďatelinka a speváci z Detvy, ĽH Raslavičan a speváci z Raslavíc, Goralská muzika, Karpieli z Koscieliska.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...Blížiaci sa jubilejný  50. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni v Terchovej sa uskutoční v dňoch 26. – 29.  júla 2012. Jeho hlavnými organizátormi sú: Obec Terchová, Žilinský samosprávny kraj – Krajské kultúrne stredisko v Žiline a Mesto Žilina. Už vyše dvadsať rokov má toto populárne a divácky vyhľadávané podujatie medzinárodný charakter a za ten čas sa na ňom predstavilo niekoľko tisíc účinkujúcich z vyše 30 krajín sveta.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...Jubilejný 50.ročník medzinárodného folklórného festivalu Jánošíkove dni sa nezadržateľne približuje a preto nám dovoľte, aby sme vás oboznámili s jeho programom. Treba pripomenúť, že Jánošíkove dni sa budú konať v dňoch 26.-29.júla 2012 v Terchovej. Vrcholom 50.ročníka bude sobotňajšie vystúpenie UMELECKÉHO SÚBORU LÚČNICA.  Samozrejme, nemôže chýbať ani obľúbený TERCHOVSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTER ako aj mnoho ďalších účinkujúcich.

Pridať komentár (0 komentárov)

Čítať ďalej...Jubilejný 50. ročník Jánošíkových dni v Terchovej sa bude konať v dňoch 26.7.-29.7.2012.

Pridať komentár (0 komentárov)

facebook_page_plugin